Parking na lotnisku – warto rezerwować wcześniej

parking warszawa lotnisko

Kupując bilety lotnicze warto od razu zarezerwować miejsce na parkingu przy lotnisku. Mimo tego, iż spore powierzchnie wokół lotniska przeznaczone są na parkingi, to jednak ilość miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. Tyczy się to nie tylko wakacji, ale również okresów wzmożonego ruchu lotniczego jak święta Bożego Narodzenia, długie weekendy itp.

Komfortowa usługa dla podróżnych

Dużym problemem do niedawna było to co zrobić z samochodem na lotnisku. O ile usługa wynajmu auta po przylocie jest popularna o dawnych lat, to parking na lotnisku do niedawna budził strach z uwagi na wysokie koszty parkowania. Parkowanie na lotnisku samochodu na czas wyjazdu to bardzo wygodne rozwiązanie i wraz z powstawaniem coraz większej ilości parkingów tańsze. Obojętne czy wyjeżdżamy na dwa dni, pięć czy miesiąc można zostawić na parkingu samochód, który będzie strzeżony i dozorowany do naszego powrotu. Nawet jeśli parking lotnisko warszawa oddalony jest od terminala kilka kilometrów nie musimy martwić się dotarciem na samolot. Transfery z parkingów odbywają się na bieżąco, na żądanie i są zawarte w cenie parkingu. Zaletą usługi parkingowej jest jej niska cena. Patrząc na to ile kosztują bilety lotnicze, parking na lotnisku jest bardzo tani, a coraz częściej oferowany w pakiecie z biletem lotniczych jeszcze taniej. Również kupując wczasy poprzez biura podróży można liczyć na promocję na parkingi przy lotnisku gratis lub w promocyjnej cenie.

Wczesna rezerwacja

Nie chcąc mieć problemu z brakiem miejsc parkingowych dobrze jest możliwie jak najwcześniej zarezerwować miejsce. Wiele parkingów pobiera na poczet rezerwacji bezzwrotny zadatek lub też preferuje płatność z góry. Najczęściej wystarczy zarezerwować miejsce poprzez internetowy formularz, w niektórych miejscach wystarczy telefon, co nie należy do czasochłonnych obowiązków. Rzadko kiedy cena zależy od wielkości samochodu, chociaż dokonując rezerwacji pytani jesteśmy o rodzaj samochodu, nie celem ciekawości ale celem przygotowania odpowiednio dostatecznej wielkości miejsca. Usługi parkingowe oferowane są w coraz lepszej jakości. Parking chcąc przyciągnąć klienta oferują nie tylko transfer do i z terminala, ale również pomoc w uruchomieniu auta po powrocie, dodatkowe ubezpieczenie miejsca parkowania, strzeżony parking kamerami itd.

Na wakacje i podróż służbową

Z dnia na dzień przybyw lotów i zainteresowania lotami. Podrózowanie samolotem kojarzy się tym samym pzrede wszystkim z wygoda i szybkością, rzadko kto dojeżdżać chce na lotnisko komunikacją miejską, zwłaszcza gdy lotnisko nie jest usytuowane blisko centrum miasta. Parkowanie na lotnisku to świetna opcja zarówno wybierając się w podróż służbową jak i na wakacje. Zamiast kursu taksówki można dojechać własnym samochodem i również nim odjechać. Nie ma znaczenia czy wylatujemy w środku nocy, w niedziele, czy środę. Parkingi lotniskowe czynne są całą dobę non stop. Jedynym minusem parkingu jest fakt iż udając się na lotnisko w Warszawie musimy liczyć się również z lotem powrotnym również do warszawy.  

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *